שאלון אח"ם ואיך מצליחים בו 100% בלי להיכשל

שאלון אח"ם

רציתם הסבר על שאלון אח"ם? קבלתם! במסגרת ההכנות לשירות הצבאי אתם כבר תתחילו לחשוב לעומק יותר לגבי התפקידים שתרצו לבצע במסגרת השירות. חלק חושבים על הצבא כעל עול ורק רוצים לעבור בשלום את שנות השירות שלהם כמה שיותר מהר.

אנו ב- Ready4Army, יודעים שאנשים אחרים עושים שימוש בשירות בצה"ל על מנת לנצל את ההזדמנות ללמוד מקצוע שהם חושקים בו, על מנת להתקדם בתחום ואולי אפילו להמשיך בשירות קבע במסגרת הצבא כדי להבטיח לעצמם משכורת מסודרת ותנאים סוציאליים טובים.

שאלון אח"ם הנו שאלון שתעברו במסגרת המיונים שלכם לצבא ובו שאלות רבות שנועדו כדי לאבחן אתכם ועל ידי כך לבדוק את התאמתכם לתפקידים מתקדמים בצה"ל.

להיכן נוכל להתברג לאחר מילוי שאלון אח"ם?

מילוי שאלון אחם יעזור לצבא לאמת את הפרטים שלכם וללמוד יותר אודות האופי שלכם, צורך המחשבה שלכם, העדפותיכם והיכולות שלכם. על ידי כך יוכל הצבא להעריך אילו תפקידים מתאימים לכם יותר ואילו פחות, היכן תוכלו להפיק את המיטב עבור הצבא ועבור עצמכם ועוד.

שאלון זה יכול להוביל אתכם לכל תפקיד כזה או אחר בצבא. אם המערכת תתרשם מכם לטובה ייפתחו בפניכם גם אפשרויות להשתלב ביחידות מחשבים, יחידות הסייבר ויחידות המודיעין של צה"ל הנחשבות ליחידות יוקרתיות שאינן דורשות שירות צבאי בחזית וגם לא פרופיל רפואי גבוה. עם זאת, תפקידים אלו דורשים יכולות מיוחדות ואופי מיוחד על מנת להתקבל אליהם.

כמו כן, מילוי שאלון אח"ם יכול לפתוח בפניכם גם אפשרות להתקדם לאחר מכן למסלולי קצונה, הדרכה ועוד.

מדוע כדאי להשקיע בשאלון אח"ם?

השירות שלכם יכול להיות משמעותי יותר או משמעותי פחות וזה תלוי לגמרי בכם. אף אחד לא אומר שאתם צריכים להיות רמטכלים או קצינים בכירים כדי שהתרומה שלכם תהיה משמעותית למערכת הצבאית ולביטחון המדינה.

גם אנשים המתפעלים בתפקידים קטנים יותר תורמים את שלהם לצבא ולמערכת וזה מבורך. אולם אם אתם רוצים לנצל את ההזדמנות לדאוג לעתיד שלכם כדאי לנצל את השירות הצבאי על מנת ללמוד מקצוע חדש, בלי קשר לציון הדפ"ר שלכם.

ישנם אנשים שלומדים חשמל, הנדסת מכונות וכן מקצועות רבים אחרים שמשמשים אותם במהלך השירות הצבאי ולאחר מכן הם ממשיכים ללימוד תחום זה במוסדות החינוך להשכלה גבוהה על מנת להתמקצע עוד יותר בתחומים המדוברים.

אם תזלזלו בשאלון אח"ם שלכם ייפתחו בפניכם דלתות מעטות שיגבילו את סוגי התפקידים שתוכלו לעשות בצבא.

לא משנה אם אתם חשמלאים בצוללת, מהנדסים בחיל אוויר או טכנאי סייבר ביחידת המודיעין של צה"ל – אלו מקצועות שיפתחו בפניכם דלת לעתיד טוב יותר וללימוד מתקדם ומעמיק יותר. כמו כן אתם תרגישו שאתם עושים תפקיד משמעותי יותר.

מבלי חלילה לזלזל בתפקידים אחרים. השקיעו בשאלון האח"ם שלכם על מנת שיותר דלתות ייפתחו בפניכם.

איך להתקבל ליחידות הסייבר והמודיעין של הצבא?

מסלול אח"ם הנו מסלול מיוחד המאפשר לכם להתקבל ליחידות הסייבר של צה"ל.

אם אתם אוהבים מחשבים, אוהבים את עולם הסייבר וחולמים לשרת ביחידת המודיעין היוקרתית של הצבא – המסלול הזה הוא בשבילכם.

בקורס של 3 חודשים לפני השירות תלמדו דברים רבים אודות עולם הסייבר וכן אתגרים שונים שבהם ניצבת מדינת ישראל וביטחונה בתחום זה.

בקורס תלמדו כלים טכנולוגיים שיעזרו לכם לבצע מחקרים, לנתח נתונים ולהסיק מסקנות.

הקורס ייתן לכם את הכלים להשתלב ביחידות הסייבר השונות למגוון תפקידיהן כאשר את ההתאמה לתפקיד הספציפי תעברו ביחידה שבה תוצבו.

כפי שהזכרנו קודם לכן – תנאי הקבלה דורשים שאלון אח"ם מרשים, קב"א גבוהה, פרופיל 25 ומעלה ושנת שירות נוספת (קבע) מעבר לשנות השירות הרגילות הנדרשות מכל אזרח במדינה.

בוגרי הקורס יוכלו לשרת בבסיס פתוח במרכז הארץ, עם אפשרות לינה למי שירצה.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב email
Email

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

אנחנו כאן בשבילך

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם